سیاست

دشمن توان تغییر دیدگاه انقلابی مردم را ندارد

فرماندار سبزوار: دشمن توان تغییر دیدگاه انقلابی مردم را ندارد

سبزوار- ایرنا- فرماندار ویژه سبزوار گفت: انقلاب اسلامی در آغاز چهل و یکمین سالروز پیروزی خود به حدی از بالندگی و پیشرفت رسیده که دشمن توان تغییر دیدگاه و مواضع و آرمان‌های انقلابی آنها را ندارد.

احمد برادران روز شنبه در گلزار شهدای سبزوار با گرامیداشت یوم الله ۱۲ بهمن و سالروز بازگشت امام خمینی (ره) به میهن افزود: با اینکه اهرم های فشار دشمن به نظام جمهوری اسلامی بیشتر شده اما مردم و جوانان با صلابت بیشتر از همیشه پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند.


وی با اشاره به توطئه مداوم دشمنان علیه انقلاب اسلامی ادامه داد: دولت آمریکا در سال‌های اخیر با اهرم جنگ اقتصادی و رسانه‌ای در پی تغییر باور و بینش جوانان بوده که بصیرت و پیوند عمیق مردم با آرمان‌های انقلاب توطئه آنها را نقش برآب کرده است.


وی گفت: ۱۲ بهمن ماه  سرآغاز پیروزی انقلاب اسلامی و فروپاشی حکومت طاغوت در سرزمین ایران است که مردم با حضور خود در این مراسم بار دیگر با آرمان‌های امام (ره)  و رهبر فرزانه انقلاب پیمان بستند.


برادران، رمز پیروزی و بقای انقلاب اسلامی را ایمان به خدا، پیروی از ولایت فقیه و انسجام ملی دانست و افزود: مادامی که این عوامل حفظ شود هیچ تهدیدی متوجه نظام جمهوری اسلامی نخواهد شد.

سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد. همچنیین شهرستان سبزوار از بزرگترین شهرستان های استان خراسان رضوی می باشد که در شمال شرق ایران قرار دارد.

لوگوی سایت

جهت اطلاع از اخبار سیاسی کلیک کنید

جهت رفتن به صفحه اصلی کلیک کنید

برای دنبال کردن ما در اینستاگرام کلیک کنید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن